WYBÓR MENU! Wybieraj spośród 560 propozycji w miesiącu SPRAWDŹ

Dieta

Your Choice WYBÓR MENU

Dostępne kaloryczności:

1200, 1500, 1700, 2000, 2500

Skład diety:

B: 18-25%

T: 25-35%

W: 40-60%

cena diety od:

63 zł

Bądź sam sobie szefem i decyduj o tym, co znajdzie się na Twoich talerzach. Jedzenie to przyjemność, fascynująca przygoda i inspiracja. Dieta elastyczna daje swobodę wyboru – to Ty decydujesz, czy śniadanie zjesz na słodko czy wytrawnie, czy obiad będzie mięsny czy wegetariański, a na deser wypijesz smoothie czy zjesz ciasto marchewkowe. To dieta na Twoich zasadach, w której to Ty rozdajesz karty i jesz tylko to, co lubisz. My dbamy o jej zbilansowanie, właściwe proporcje makroskładników i ustaloną kaloryczność.

Cechy diety:

Często wybierana

ZASADA 1
Każdego dnia możesz komponować swoje ulubione menu. Dania są zbilansowane przez naszych dietetyków, więc możesz jeść to na co masz akurat ochotę i jednocześnie trzymać się założonej kaloryczności diety.

ZASADA 2
Do dyspozycji masz 20 dań, wśród których znajdą się różnorodne opcje: dania klasyczne, wegetariańskie, fit desery... jednym słowem ta dieta jest elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

ZASADA 3
Wyboru menu możesz dokonać na 5 następnych dni kalendarzowych. Jeśli nie wybierzesz, spokojnie, nie zostaniesz bez jedzenia, tylko otrzymasz paczkę dań z naszego standardowego menu.

same korzyści!

od 63 zł

Poznaj swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Zawsze możesz też zasięgnąć porady naszych dietetyków

Dieta Your Choice WYBÓR MENU

Czy dieta elastyczna jest dla Ciebie?

Nie uznajesz kompromisów? Cenisz sobie wolność wyboru? Masz swoje preferencje żywieniowe, których się trzymasz? Jedzenie traktujesz w kontekście przyjemności i chciałbyś, aby każde danie potęgowało to uczucie? Z dietą elastyczną będziesz jadł tak, jak chcesz i lubisz. To propozycja diety dla osób, które mają wyjątkowo wyszukane preferencje smakowe, a także chcą decydować o tym, jak będzie wyglądał ich jadłospis na kolejne dni. Nie znalazłeś diety dla siebie w naszej ofercie? W takim razie stwórz własną, wybierając dietę elastyczną.

Zostań krewniakiem

wybierz dietę, która pomaga!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

pon.-pt. 8:00-19:00,
sob. 9:00-13:00

Obserwuj nas na:

Formularz kontaktowy